DAISY-бібліотека – науково-практичний семінар

 

Протягом 2014-2015 років на території України триває міжнародний шведсько-український проект, покликаний створити Першу українську DAISY-бібліотеку для користувачів з глибокими ураженнями органів зору. Мета міжнародного проекту – адаптація підручників та літератури для незрячих учнів і студентів, яка дозволить оперативно компенсувати критичний брак рельєфно-крапкових книг для інвалідів по зору шляхом використання альтернативного формату.

30 червня 2015 року на базі нашої бібліотеки відбувся науково-практичний семінар для бібліотекарів системи культури та освіти, викладачів ВУЗів, вчителів спецшкіл-інтернатів для слабозорих.

Під час семінару слухачам були представлені унікальні напрацювання в ділянці освіти і культури, технічні засоби, моделі облаштування робочого місця, а також передане спеціальне програмне забезпечення.

Проводили семінар представники Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка»: кандидат історичних наук Оксана Потимко та інваліди по зору.