«Джерело енергії, що змінить Україну» - перегляд науково-популярного фільму Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку»

 

25 листопада 2015 року для бібліотечних працівників та відвідувачів книгозбірні був організований перегляд науково-популярного фільму «Джерело енергії, що змінить Україну», презентований Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку», виконавцем Проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергій: м. Миргород».

Фільм переконав глядачів у тому, що реалізація біоенергетичних проектів – це реальна перспектива заміщення природного газу, здобуття країною енергонезалежності та формування нових ринків. Полтавщина вже розробляє і втілює сталі рішення із заміщення природного газу місцевою біомасою в централізованих системах теплопостачання.

Обмінюючись думками, учасники перегляду зазначили, що фільм розкриває позитивні зміни в енергетичній та супутніх галузях нашої економіки і стане поштовхом для підвищення рівня усвідомлення суспільством необхідності заміщення природного газу альтернативними джерелами енергії.