«Дорога – пішохід – водій: культура спілкування» – зустріч-діалог

6 грудня 2018 року


Відділом документів з економічних, технічних та сільськогосподарських наук в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» було проведено зустріч-діалог учнів професійного автодорожного ліцею з представниками патрульної поліції міста та спеціалістами обласного управління юстиції.

Лейтенант поліції Юлія Сліпченко наголосила на дотриманні, як пішоходами так і водіями, правил дорожнього руху, навела причини, через які виникають дорожньо-транспортні пригоди. Капрали поліції Вікторія Семенюк та Ігор Панюк доповнили свою колегу, а також ознайомили запрошених з правилами спілкування з представниками поліції у форс-мажорних обставинах, наголосили на дотриманні молодими людьми норм поведінки у громадських місцях та запросили до служби в лавах поліції.

Цікавим було спілкування ліцеїстів з головним спеціалістом управління юстиції Тетяною Брикун та головним спеціалістом Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Крутоус: обговорювались питання захисту прав особи у складних ситуаціях.