Поетеса і письменниця Оксана Кузів – гостя бібліотеки

26 липня 2019 року


За сприяння громадської організації «Ділові Українськи Жінки» («ДУЖ») 26 липня у Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулась творча зустріч з поетесою та письменницею Оксаною Кузів. Президент ГО «ДУЖ» Наталія Нетовкіна особисто представила присутнім відому гостю з Івано-Франківська та новопризначеного президента черкаського відокремленого підрозділу ГО «ДУЖ» Олесю Теліженко.

Оксана Кузів презентувала у Черкасах одразу п’ять своїх видань: від першої книжки «Адамцьо», яка витримала вже кілька перевидань, до останньої збірки ліричних поезій «Задивлена в небо». Пані Оксана з перших хвилин зустрічі захопила та зачарувала аудиторію щирою відвертістю та емоційністю. Розповіла про реальні історії, що стали основою її прозових творів та поетичну творчість. Автограф-сесія та невимушене спілкування завершили зустріч. Слухачі дякували письменниці, бажали натхнення та висловили сподівання на нові зустрічі у Черкасах.

Бібліотека одержала в дарунок від автора п’ять презентованих видань з автографами. Директор закладу, заслужений працівник культури України Лілля Капкаєва, подякувала автору за чудовий подарунок, а присутніх за теплу атмосферу зустрічі.