«Березневі коти і не тільки або брати наші менші» – презентація виставки

21 березня 2021 року


«Людина культурна настільки, наскільки вона здатна зрозуміти кішку». Ці слова англійського драматурга Бернарда Шоу стали лейтмотивом презентації виставки вихованців студії «Творчість» «Березневі коти і не тільки або брати наші менші», яка відбулась у відділі документів з економічних, технічних та сільськогосподарських наук Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка.

Дитячі руки та фантазія створили грайливих, відданих, витончених, примхливих та мудрих пухнастиків, показали загадкову здатність цих милих створінь розуміти і дивувати людей, вважати себе філософами та мало не центром всесвіту.

З вітальним словом до своїх вихованців звернулась керівник студії Вікторія Собко. Вона відмітила старанність та велике бажання дітей потрапити на виставку.

Викладачка кафедри образотворчого мистецтва Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, член Національної Спілки художників України Неоніла Недосеко відзначила довершеність робіт, гарні перспективи студійців та запросила в майбутньому на навчання до університету.

Добрим словом про виставку відгукнулась засновниця благодійного проєкту «Доброкіт» Яна Тябут. Вона розповіла про проєкт та закликала присутніх гуманно ставитись до всього живого. Її підтримав лікар клініки «Ветексперт» Олексій Чиженко та нагадав слова Антуана Екзюпері: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили».

На завершення презентації всі учасники одержали від бібліотеки грамоти, переглянули книжково-ілюстративну виставку та здійснили екскурсії бібліотекою.