«Промоція видань від Українського інституту книги бібліотеками Черкащини» – обласний вебінар

27 травня 2021 року


26 травня Черкаською обласною універсальною науковою бібліотекою імені Тараса Шевченка на онлайн-платформі ZOOM був проведений обласний вебінар : «Промоція видань від Українського інституту книги бібліотеками Черкащини». Відбулася професійна розмова трьох обласних бібліотек з бібліотекарями територіальних громад Черкаської області щодо промоції читання у своїх громадах та популяризації видань від Українського інституту книги, що отримали бібліотеки за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек у 2020 році.

Метою вебінару було привернення уваги до питання поповнення фондів публічних бібліотек Черкащини, ролі Українського інституту книги у цьому процесі, промоції читання і української літератури, підтримці книгочитання через промокампанії.

Цікавою та корисною презентацією роботи Українського інституту книги, програмами та проєктами поділилася провідна фахівчиня відділу промоції читання Українського інституту книги Юлія Колісник, яка долучилася до вебінару та розповіла про проєкти, що сприяють промоції української книги.

Заступник директора Черкаської ОУНБ імені Тараса Шевченка Людмила Дядик розповіла про результати участі 26 бібліотек Черкащини в реалізації Програми поповнення фондів публічних бібліотек у 2020 році, акцентувала увагу на формах, методах та засобах популяризації книг офлайн та в онлайн форматі, презентувала роботу Черкаської ОУНБ імені Тараса Шевченка в цьому процесі.

«Книжкове багатство від Українського інституту книги» – таку назву мала презентація Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка, яку представила в. о. директора та заступник по науковій роботі Валентина Чорнобривець.

Про сучасні форми і засоби популяризації літератури для дітей від Українського інституту книги розповіла заступник директора Черкаської обласної бібліотеки для дітей Наталія Мошенець. Спікери поділилися цікавими, креативними ідеями з промоції книг та читання. Є надія, що робота бібліотекарів Черкащини з промоції читання у своїх громадах буде мати результати і читати українські книги стане переважна більшість українців.

Презентація роботи Українського інституту книги - Завантажити