Студенти Черкаського художньо-технічного коледжу в гостях у бібліотеки

8 червня 2021 року


3 червня 2021 року Черкаську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Тараса Шевченка відвідали студенти Черкаського художньо-технічного коледжу.

Відділ краєзнавства підготував для гостей матеріали з етнографії Черкащини. Присутні прослухали цікаву розповідь про діяльність Наталії Давидової – організаторки майстерні вишивки початку ХХ ст. у с. Вербівка Кам’янського району.

У відділі мистецтва студенти ознайомились з ілюстративними виданнями про представників черкаського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Відділ документів з економічних технічних та сільськогосподарських наук представив виставку художніх робіт (живопис, графіку, батик, іконопис) майстрів – українсько-польської родини Шаблій-Барановських. Не залишили байдужими роботи Анни Шаблій, випускниці цього коледжу, а нині студентки Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Гості залишили схвальний запис у зошиті відгуків. Вони також завітали до відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів, де ознайомилися з книжковими пам’ятками, рідкісними виданнями ХIХ-ХХ ст., відвідали Інформаційно-культурний центр «Вікно в Америку».