Онлайн-зустріч з молодим черкаським письменником Назарієм Вівчариком

23 червня 2021 року


23 червня у Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулася онлайн-зустріч, що проходила в рамках ювілейного X Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», з молодим черкаським письменником, журналістом, членом Спілки журналістів, членом Спілки письменників, редактором популярного інтернет-видання «ПроЧерк» Назарієм Вівчариком.

Під час зустрічі Назарій розповів про своє життя та презентував свої твори: повість «П’ятеро як один», збірку містичної короткої прози «Те, що серед нас» та роман «Сьоме попередження».

Автор є багатогранною і цікавою особистістю, чудовим майстром пера. Він – фіналіст низки літературних конкурсів, має професійні грамоти та нагороди, лауреат Всеукраїнського конкурсу творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника. Його три оповідання «Ніч на вокзалі», «Зустріч з кумом» та «Різник» лягли в основу містичного трилера «ЗЛАКРОВ».

В цьому році Назарій посів перше місце в Міжнародному конкурсі есе і новел «WorkStory : робота у фокусі літератури» у номінації «Есе» за твір «Контекст», яка теж була презентована.

На завершення письменник подарував бібліотеці свою книгу «Сьоме попередження».

Зустріч пройшла цікаво та змістовно.