Зустріч з черкаськими письменниками

25 червня 2021 року


24 червня в лекційні залі Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка, в рамках X Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» відбулася зустріч з черкаськими письменниками: гумористом, ліриком, членом Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України Іваном Дубініним та авторкою поетичних збірок, художницею, членкинею Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України Катериною Вербівською.

На початку зустрічі присутні ближче познайомилися з гостями, які самі, в співбесіді з ведучою, поділилися своїм життєвим та творчим шляхом.

Івана Дубініна ми більше знаємо як гумориста, тож на зустрічі з усією повнотою розкрився його літературний талант як тонкого поета-лірика, майстра детективного жанру та іронічної прози, майстерного «дитячого» письменника і, звичайно ж, дотепного, гострослівного гумориста-сатирика й пародиста. Його прекрасні вірші-пародії в поєднанні із неперевершеним емоційно-чуттєвим прочитанням всі слухали з захопленням.

Катерина Вербівська – нове відкриття в літературі. Її поетичний дар дає можливість уявити в кольорах, звуках, пахощах неповторну красу природи, доторкнутися до душі письменниці, відчути силу та різноманіття кохання. Пані Катерина презентувала свої, поетичні збірки та читала поезію.

Зустріч пройшла цікаво та змістовно.