Знайомтесь – перша книжка першого в Україні жіночого видавництва Creative Women Publishing

6 липня 2021 року


«Про що вона мовчить» – перша книжка першого в Україні жіночого видавництва, заснованого жінками для жінок: тих, що пишуть і тих, що читають – Creative Women Publishing. У цій збірці – голоси жінок, які наважилися розповісти свою особисту історію, аби інші також перестали мовчати. Книжка об’єднала близько 50 особистих історій та досвідів жінок, які наважилися говорити про те, про що зазвичай не прийнято говорити вголос: тілесність і сексуальність, біль і зцілення, досвід материнства та проживання важкої хвороби, втрату і переосмислення, токсичні стосунки та відстоювання особистих кордонів.

Мета кожного тексту у цій збірці – підтримати, звіритися, поділитися особистою історією, надихнути. Сказати читачкам: «Ти не сама! Я теж була там, де ти є тепер і змогла це подолати!».

Це можливість заговорити вголос на складні чи табуйовані теми, висвітлити «незручні» аспекти жіночого досвіду й цим посприяти більшій видимості та проявленості жінки в українському суспільстві.

Серед авторок збірки: реперка Alyona Alyona, акторка Ірма Вітовська, журналістка та літературознавиця Ірина Славінська, письменниця та правозахисниця Лариса Денисенко, лікарка Наталія Лелюх, виконавча директорка Українського культурного фонду Юлія Федів, засновниця медіаресурсу The Devochki Оксана Павленко, онкоактивістка Дарина Брикайло, засновниця Музею жіночої та гендерної історії Тетяна Ісаєва, дослідниця медіа та прикладної журналістики Євгенія Кузнєцова, канадська дослідниця та блогерка Устина Стефанчук, популяризаторка науки Дар’я Озерна, музикантка та мандрівниця Ярина Квітка, перекладачка Анна Топіліна та багато інших.