Дарунок бібліотеці від авторів Коваленко Наталії та Бойка Василя

18 серпня 2021 року


Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка отримала від авторів Наталії Коваленко та Василя Бойка цінний дарунок – книгу «Рід Ґалаґанів: зі спогадів Бойка Василя Михайловича».

Коваленко Наталія Петрівна – доктор історичних наук, старший науковий співробітник, головний науковий співробітник сектору наукознавства Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України.

Бойко Віталій Васильович – полковник у відставці, інженер-електрик, фахівець інформаційно-вимірювальної техніки, систем управління, радіоактивного контролю, охорони праці, випробування горючості речовин та пожежних засобів, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС.

У науковому виданні висвітлено історію славетного хліборобсько-козацького роду Бойків-Ґалаґанів із Полтавщини, коріння родинного дерева якого зароджувалося ще в сиву давнину. У спогадах історика, педагога, краєзнавця Василя Михайловича Бойка віддзеркалено напружені та героїчні періоди життя представників роду Бойків-Ґалаґанів, які воєдино сплетено з історією України. Найправдивіше відображено історію життя та тяжкої праці українського аграрного виробника. І хоча Україна була бастіоном різних навал, родове коріння відзначалося патріотичним та хліборобським духом, славилося організаційним вмінням серед селян, з любов’ю відносилося до землі й праці на ній. Продовжувачі славетного хліборобсько-козацького роду Бойків-Ґалаґанів свято дотримуються сімейних традицій – жити чесно, робити свою справу на совість, бути принциповими, енергійними і порядними людьми та щиро любити Україну.

Наукове видання розраховане на науковців, фахівців у галузі історичних та сільськогосподарських наук, аспірантів, докторантів, викладачів і студентів галузевих закладів вищої освіти та науково-дослідних установ.

 


 


 

Бібліотека і її користувачі щиро вдячні авторові за подарунок.