«Я – земний! Я стою на землі…» – творчий вечір Федора Пилипенка та презентація його нової поетичної збірки «АВЕСТА. Моє світло»

10 листопада 2021 року


9 листопада, у День української писемності та мови, у лекційній залі Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка відбулася зустріч із журналістом, поетом Федором Пилипенком та презентація його нової поетичної збірки «АВЕСТА. Моє світло».

Федір Іванович цьогоріч відзначає 20-річчя творчої діяльності, тож захід став для одних знайомством із майстром слова, а для інших – своєрідним підсумковим етапом у розвитку світобачення поета, пізнанням нових граней літературного мистецтва.

Федір Пилипенко зауважив, що таку зустріч або ще й у більшому форматі планували ще півтора роки тому, однак пандемія внесла корективи в задуми. Потім почалося знайомство із книгою, яка, за словами поета Олексія Озірного, стала «Світлом світіння, що осяває пітьму».

У заході взяли участь і виступили знайомі, друзі, колеги митця: перший заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко, колишня редакторка районної газети «Шевченків край» Раїса Білецька, головний редактор газети «Вісник Городищини» Ольга Дяглюк, друзі: Валентина Величко, Олена Башлик, Людмила Дудко та Олександра Степанчук. Вони поділилися спогадами про знайомство з Федором Івановичем, читали його твори.

Чимала кількість бажаючих доторкнулися до поетичного Слова. Зустріч із поетом була унікальною, дуже теплою та душевною.

Насамкінець директор Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка Лілля Павлівна Капкаєва привітала поета з виходом п’ятої за рахунком збірки та побажала нових творчих звершень. А Федір Пилипенко подарував книгозбірні свої книги.

Захід проведено із дотриманням усіх карантинних вимог.