Подарунки від газети «Голос України»

11 січня 2022 року


Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка отримала в дарунок книги від редакції газети «Голос України». Подаровану літературу передала до книгозбірні Лідія Титаренко, кореспондентка періодичного видання. Книжковий фонд бібліотеки поповнився історико-публіцистичними виданнями авторства журналістів газети Верховної Ради.

«30 років Незалежності» – це відтінок 30-літньої історії України. У хронологічному порядку представлено події від 1990 року до 2020-го. Автори – журналісти «Голосу України». Джерелом інформації є свідчення учасників, публікації ЗМІ, власні спостереження. Ця книга є наочним відображенням тридцятирічної розбудови новітньої Української державності.

«Уроки журналістики і життя» – книга роздумів, спостережень, спогадів випускників факультету журналістики Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка. Вони діляться своїми міркуваннями про сучасну журналістику, її роль в суспільному житті, а також спогадами про незабутню пору студентства.

«Вчителі-наставники журналістів з Київського університету» – продовження попередніх видань про історію факультету журналістики Київського державного університету.

«Максим Рильський «І розіллється знов медами!...». У цій збірці Максим Рильський – прозаїк і публіцист. Саме ці грані таланту Максима Тадейовича зібрані у книжці. Поет завжди перебував у вирі життя, серед людей, яких любив пристрасно і щиро. Читаєш – і потрапляєш у наше сьогодення. Так і народилася ідея післямови, розмови з М. Т. Рильським у ХХI столітті.