«Мак пам’яті: згадуємо, пам’ятаємо, бережемо» – книжково-ілюстративна виставка до Дня пам’яті та примирення

5 травня 2022 року


До Дня памʼяті та примирення, присвяченого памʼяті жертв Другої світової війни 1939–1945 років, який відзначається в усьому світі 8 травня, працівники відділу документів з гуманітарних та природничих наук Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка організували книжково-ілюстративну виставку «Мак пам’яті: згадуємо, пам’ятаємо, бережемо».

У цьогорічний весняний, але тривожний травневий день, усі люди Землі, увесь світ вітають і вшановують переможців Другої Світової війни. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь, яку нащадки несуть у вічність.

Книги та статті з періодичних видань, що представлені на виставці, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати памʼять кожного, хто боровся з нацизмом, усіх жертв війни, що стала найбільш кривавою в історії людства. Представлені матеріали розкривають широкому загалу сутність війни як лиха, що руйнує долі звичайних людей, економіку й культуру країн....

Сьогодні Україна, як і у роки Другої світової війни, є епіцентром протистояння агресору, але ми віримо, що незабаром над нашою державою знову буде мирне, безхмарне небо. Перемога за нами! Слава Україні!

Запрошуємо всіх до перегляду книжкової виставки.