Ярмарок інновацій «Бібліотек@»: територія ідей»

 

15 квітня 2014 року на базі Черкаської ОУНБ імені Тараса Шевченка за підтримки програми «Бібліоміст», обласного відділення УБА відбувся ярмарок інновацій «Бібліотек@»: територія ідей». В ярмарку взяли участь сім ЦБС області: Смілянська, Уманська, Черкаська ЦМБ; Христинівська, Чорнобаївська, Корсунь-Шевченківська ЦРБ; Черкаський РОМЦ БКР.

Ярмарок відкрила керівник проекту «Бібліоміст» на Черкащині, директор бібліотеки Л.П. Капкаєва, з вітальним словом до присутніх звернулися тренер Регіонального тренінгового центру М.Я. Тайбішлак (завідувач відділу інформаційних технологій) та координатор РТЦ Н.Д. Вітавська (завідувачка науково-методичним відділом).

Бібліотеки демонстрували друковану продукцію, пов’язану з використанням інформаційних технологій та наданням послуг членам місцевих громад, мультимедійні проекти діяльності бібліотек.

Представлені на ярмарку бібліотечні здобутки були цікавими для головних спеціалістів управління культури облдержадміністрації, бібліотекарів міста і області, які брали участь у науково-практичній конференції «Черкаська ОУНБ: 60 років співпраці з громадою», користувачів бібліотеки та ЗМІ.

Відвідувачі ярмарки голосували за своє бачення найкращого представлення ЦБС-учасниць. Переможцем стала Чорнобаївська ЦРБ з проектом «Ми поруч». Всі учасники ярмарку отримали цінні подарунки.

По закінченню, відбувся круглий стіл «Сучасна бібліотека – успішна громада».