«Непідвладний часові» – літературно-мистецький вечір, присвячений 450 річниці від дня народження Вільяма Шекспіра

 

Світ рухається гігантськими кроками, змінюється обличчя планети, а людям все ще потрібно те, що створив Великий Бард, творчість якого спроможна протистояти руйнівній силі часу.

24 квітня 2014 року у бібліокафе «Візаві» відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений 450 річниці від дня народження неперевершеного англійського поета і драматурга епохи Відродження Вільяма Шекспіра.

З життям та творчістю генія присутніх ознайомили працівники відділу іноземної літератури Тетяна Санжаровська та Алла Старікова.

У літературно-мистецькому вечорі взяли участь молоді таланти – студенти Черкаського комерційного технікуму. Слух шанувальників поетичного таланту Шекспіра потішили сонети у виконанні Валентини Герасимчук та Ірини Мімської. Родзинкою вечора стала сценка з п’єси «Ромео і Джульєтта» у виконанні Владислава Язвінського і Єлизавети Мазурової.

Історії шекспірівських героїв ніколи не були поза увагою кінематографістів. Але п’єдестал найкращої екранізації дотепер займає фільм Франко Дзеффіреллі «Ромео і Джульєтта» 1968 року, про що присутнім розповіла господиня «Сінема-центру» Інна Максимович. Перегляд відомої стрічки став зворушливим фіналом вечора, присвяченого Генію.