Презентація праці Ю. Мариновського «Гулаки на Правобережжі Дніпра: родовід і власність правобережних Гулаків з Артема: матеріали до біографії роду»


13 червня 2014 року у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії відбулася презентація праці Ю. Мариновського «Гулаки на Правобережжі Дніпра: родовід і власність правобережних Гулаків з Артема: матеріали до біографії роду», яка видана цього року у Черкасах.

Книга присвячена родоводу Гулаків з Правобережжя Дніпра, їх родовому гнізду – м. Городище і с. Петропавлівці Городищенського району. На новому архівному матеріалі, який вперше вводиться в науковий обіг, автор зробив спробу відтворити початок і становлення правобережної гілки знаного українського роду на його початковому терені впродовж значного часу: 1712 – перша половина ХХ ст. вперше детально розповідається про розгалуження цього роду на Гулаків, Гулаків-Артемовських, Артеменків. Проте основна увага приділена лише тим сім’ям цього роду, які постійно жили на городищенській землі в межах визнаної вище хронології.

Книга зацікавить науковців, краєзнавців, усіх небайдужих до історичної минувшини рідного краю.