Презентація роману В. Єрьоменко «Li Galli. Последнее плавание английской яхты Peticache»

 

13 квітня 2014 року, у холодну Вербну неділю, в бібліокафе «Візаві» було тепло від дружніх почуттів. Відомий український письменник Володимир Єрьоменко презентував свій новий роман «Li Galli. Последнее плавание английской яхты Peticache».

Цікава, дотепна розповідь автора про незвичну подорож  його яхти навколо Європи від Брістоля до Черкас захопила слухачів. Яскраві відео та фотоматеріали, музика океану, карта району плавання і колаж з цитат роману доповнювали картину.

Розповідь письменника перетворилася у жвавий діалог з присутніми. Теплі слова про автора і шкіпера Єрьоменка сказали колишній директор Черкаського річкового вокзалу Валерій Паламарчук, яхтсмен зі Сміли Анатолій Потапенко та інші гості. Під час спілкування висловлювалось побажання здійснити друге видання роману, доповнене ілюстраціями.

На завершення зустрічі письменник роздавав автографи своїм шанувальникам. Звичайно, не обійшлося без гімну всіх романтиків – легендарної «Бригантини», яку виконав Ігор Корольков, майстер спорту зі спортивного водного туризму і виконавець бардовських пісень.