Бенефіс Ганни Григорович

 

26 березня 2014 року в бібліокафе «Візаві» було вперше влаштовано бенефіс. Головною персоною дійства стала член Асоціації українських письменників Ганна Григорович – поетеса, дитяча письменниця, автор та виконавиця пісень.

Героїні вечора випала нагода продемонструвати гостям бібліокафе всі грані свого яскравого таланту. Вона декламувала проникливі рядки своїх поезій, розкрила перед слухачами філософські мотиви казкових повістей, що вийшли окремими книгами. Присутні переконались в щирості і артистизмі Ганни як ведучої і отримали насолоду від приємної чистоти і сили її співу.

Створювати атмосферу свята Ганні допомагали друзі, насамперед, Альона Салова, а також Сергій Баранов, Ірина Шарай та Лариса Когут, які своїми концертними виступами урізноманітнили програму.

Ганна Григорович познайомила гостей не тільки зі своєю творчістю, а й з віршами своєї мами – харківської поетеси Лідії Черенкової, яка вже пішла з життя, але саме їй завдячує Ганна своєю вдачею.

Вечір, де серед гостей була присутня вся родина Григоровичів, пройшов тепло, по-сімейному і завершився подружнім вальсом.