Вечір пам’яті Іскандера Хайбуліна

 

16 лютого 2013 року бібліокафе «Візаві» зібрало творчу інтелігенцію міста на вечір пам’яті письменника і Людини, члена Національної спілки письменників України з 1998 року – Іскандера Хайбуліна (12. 05. 1947 – 8. 02. 1999), який тривалий час жив у м. Черкаси.

Колись в його квартирі діяла неформальна літературна студія, яка так і називалася «У Іскандера». Для поетів-початківців, творчих і креативних людей Іскандер Сабірович знаходив слова захоплення і підтримки. Сьогодні вони, визнані українські і російські письменники і журналісти, поділилися з присутніми теплими і щирими спогадами. Серед них: Володимир Єрьоменко, Іван Дубінін, Олег Слєпинін, Володимир Даник, Олена Буєвич, Олексій Безгодов, Ольга Маськова, Володимир Глазков, Валентина Алабіна та інші.

Своїми враженнями від книги Іскандера Хайбуліна «Перелом», про описане в ній життя на межі можливостей, поділилася письменниця Аня Григорович. А слово і струни гітар виконавиць авторської пісні Альони Салової та Марини Топчієвої знову нагадали про людську гідність і наше вічне прагнення любові.