«Мандруємо книжковим дивосвітом» - виставка нових надходжень до відділу міського абонемента

 

Книжкова виставка «Мандруємо книжковим дивосвітом» задовольнить смаки найвибагливіших книжкових гурманів.

Для тих, хто цікавиться історією України, великий вибір популярних книг про визначні події країни, про відомих історичних діячів, письменників. Безперечно привернуть увагу книголюбів такі чудові видання, як Т. Чухліб «Гетьман України-Русі», В. Ярош «Золотий колос Дажбога», С. Плохій «Великий переділ. Незвичайна історія Михайла Грушевського», В. Поліщук «Література рідного краю» та інші.

Ви любите ліричну поезію, яка змушує мріяти і поринати у спогади? А хороший життєвий роман, від якого неможливо відірватися і він тримає вас в полоні до глибокої ночі? Тоді саме для вас яскраво видані твори українських письменників літературної агенції «Банкова, 2»: чудова лірична збірка Наталки Поклад «Поезії» та підбірка глибоко психологічних повістей Валентина Тарнавського «Порцеляновий острів».

Якщо ж вам до вподоби пригодницькі, гостросюжетні твори, то серія книг «Карта світу» цілком задовольнить ваші літературні смаки. В ній вийшли твори найпопулярніших світових авторів: С. Ларссон, Ю Несбьо, А. Перес-Реверте.

Нобелівська премія – це гарант того, що книга не залишить вас байдужими, а її читання не змарнує ваш час. Серія книг «Бібліотека Нобелівських лауреатів» пропонує познайомитися з творами, які були відзначені найвищою літературною премією. Це Маріо Варгас Льоса «Сон кельта», Ельфріда Єлінек «Піаністка», Орхан Памук «Мене називають червоний» та інші.

Заходьте, знайомтесь, читайте і отримуйте задоволення.