«І пам’ять Кам’янки…» - творча зустріч до 75-річчя Кам’янського літературно-меморіального музею О.С. Пушкіна і П.І. Чайковського

 

21 лютого у відділі літератури з мистецтва відбулася творча зустріч, присвячена 75-річному ювілею Кам’янського державного історико-культурного заповідника.

Представила діяльність цього унікального закладу культури та розповіла про унікальні експонати директор заповідника Галина Михайлівна Таран.

Деякі особливості роботи саме Кам’янського державного історико-культурного заповідника та літературно-меморіального музею О.С. Пушкіна і П.І. Чайковського підкреслила у своєму виступі заступник директора заповідника з наукової роботи Лариса Олександрівна Бондаренко.

Справжнім емоційним акцентом зустрічі стали натхненні слова та музичні твори, подаровані присутнім Тамілою Чупак, яка не тільки завідує літературно-меморіальним музеєм О.С. Пушкіна і П.І. Чайковського, а й очолює камерний ансамбль заповідника. Спадковість мистецької традиції продемонструвала участь у зустрічі студентки Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського Анни Кульбачної.

Численна аудиторія не лише прослухала цікаві розповіді гостей, а й з величезним задоволенням згадала безсмертні пушкінські рядки у невимушеному спілкуванні останніх хвилин зустрічі.