«Літописець духовної спадщини Черкаського краю» – творчий вечір до 60-річчя літературознавця Володимира Поліщука

 

23 грудня 2013 року в лекційній залі бібліотеки відбувся творчий вечір завідувача кафедри української літератури та компаративістики, доктора філології, професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, письменника Володимира Поліщука з нагоди його 60-річчя.

Розпочався вечір улюбленою піснею ювіляра «Ніч яка, Господи, місячна, зоряна» на слова М. Старицького у виконанні бандуриста Михайла Коваля.

Лицар рідного слова, великий патріот і популяризатор культури рідного краю В. Поліщук виконує послану Богом місію, тому… й «Одружений з літературою». Саме така назва фільму І. Кошової, запропонованого гостям вечора.

Ювіляра вітали представники влади, бібліотекарі, освітяни, письменники. Їх виступи супроводжувались відеорядом світлин співпраці бібліотек з В. Поліщуком.

Невимушеність і теплоту вечору надали гумористична пісня «Про суд» у виконанні М. Коваля та гумористична сценка про суд над професором  Поліщуком за сценарієм гумориста В. Ткаченка.

Учасники та гості вечора, які вщерть заповнили лекційну залу, а це були письменники, працівники культури, студенти, з задоволенням слухали улюблене ювіляром тріо «Барви», а також взяли участь у створенні асоціативного портрету В. Поліщука.

Увазі присутніх була запропонована розгорнута книжкова виставка «Літописець духовної спадщини Черкаського краю».

Гостям ювілейного вечора сподобалась його дружня атмосфера, завдяки якій двогодинне дійство пролетіло як одна мить.